Registreerimise info

TOIMUMISKOHT JA -AEG
Konverents toimub 8. juunil 2022 Proto Avastustehases (Peetri 10, Tallinn). Virtuaalselt saab osa võtta konverentsiplatvormil Worksup.
Päeva alustame kell 10.30 kogunemisega, programm algab kell 11.00, jätkub kell 20.00 sünnipäevapeoga, mis kestab kuni 1.00. Nii päevane konverents kui ka õhtune pidu on ainult kutsutud osalejatele. Ajakavas võib esineda muudatusi.

REGISTREERUMINE
Osalemiseks tutvuge palun tingimustega ning täitke registreerumisvorm. Kohapealsele sündmusele registreerumine lõpeb 1.06.2022 ja virtuaalsele sündmusele registreerimine lõpeb 7.06.2022. Õnnestunud registreerumise korral saate automaatse kinnituse e-kirjana – kui see teie postkasti ei jõua, palun kontrollige rämpsposti kausta või kontakteeruge meiega e-kirja teel. 

OSALEMISTINGIMUSED

    • Konverents on suunatud ühistujuhtidele, valdkonna arvamusliidritele, KOV juhtidele, Eesti toidu- ja tarbekaupade tootjatele ja vahendajatele ning ajakirjanduse vahendusel Eesti tarbijaskonnale.Konverents toimub hübriidformaadis (osalejad nii kohapeal kui virtuaalselt) ning osalemine toimub eelneva registreerimise alusel.
    • Konverents ja sünnipäevapidu on kutsutud külalistele tasuta.
    • Osalemisest loobumine: Kui selgub, et peate osalemise tühistama, siis palun teavitage meid sellest e-kirja teel hiljemalt 31. mail 2022, et saaksime vabastada koha järjekorras ootavatele huvilistele. Tutvuge siin, kuidas me käitleme ja kaitseme teie isikuandmeid.

TÖÖKEEL
Konverents toimub eesti keeles sünkroontõlkega inglise keelde. Ingliskeelsele ettekandele on tagatud sünkroontõlge eesti keelde.

INFO
Küsimuste korral võtke palun ühendust support@confent.com